Kanta-Häme

Katso lista - Kevään 2016 ylioppilaita Kanta-Hämeessä

Tiedot perustuvat koulujen lähettämiin nimilistoihin ja niihin voi tulla täydennystä myöhemmin. Listoilta puuttuvat niiden ylioppilaiden nimet, jotka eivät ole antaneet lupaa nimensä julkaisuun.

Ammattiopisto Tavastia, kaksoistutkinto

Haltia Joona, Hietala Mikko, Hildén Jenna, Hirvonen Roosa, Jaakonsaari Santeri, Junnonaho Jenni, Kaikkonen Anders, Kattelus Oskari, Kerttula Senni, Koivulahti Samira, Korhonen Arra, Kuusivaara Joni, Laukkanen Enniina, Lundén Taru, Mäenpää Valtteri, Mäkelä Milja, Nummela Nikolas, Ovaska Sanni, Penttilä Roosa, Rönkkö Tarmo, Stenberg Essi, Tuomala Kasimir, Vekka Pinja, Vierimaa Aino, Vierre Jesse, Virtanen Nea, Ylätalo Miikka.

Kaurialan lukio, Hämeenlinna

A-K
Aalto Emppu, Aaltonen Emilia, Ahmethanova Amina, Aho Sara, Alho Nelli, Al-Janaby Anji, Anttila Marleena, Argillander Sonja, Auriola Nelli, Eerola Waltteri, Ehtonen Satu, Eriksson Matias, Haavikko Meri, Hakamäki Lotta, Hakamäki Milja, Hanska Julius, Harjula Elina, Haukka Kia, Hautamäki Johanna, Heikinmäki Nella, Heikkilä Anette, Heikkilä Sini, Heinimäki Santeri, Helanterä Seidi, Huhtala Atte, Huhtala Matias, Hurskainen Elias, Hämäläinen Tuuli, Iltanen Elsa, Ingman Heidi, Inovaara Inka, Jalli Tuikku, Jalonen Olli, Jokinen Elias, Jussila Petra, Juutilainen Riku, Järvi Jenni, Kainuharju Ilkka, Kainulainen Hanne, Kallio Kristian, Kartano Saku, Karttunen Jenna, Kaunisto Sirkku, Kauro Sanni, Kitinprami Jenni, Kivikko Antti, Kivikko Pekka, Kivinen Anni, Kolu Matleena, Koskinen Mikael, Kukkonen Milla, Kuurasuo Jani, Kuusela-Opas Emma, Kyläinpää Kaislamari, Kärki Veera, Kätkytniemi Aliisa.
L-P
Laaksi Iida, Laaksonen Mona, Laaksonen Samu, Laitila Juho, Latvala Henrika, Lehtimäki Akseli, Lehtonen Anni, Lindgren Totti, Linnanmäki Ilkka, Lukanniemi Tuija, Lähteenmäki Kalle, Majuri Anna, Mantere Helena, Markkula Miko, Martikainen Maria, Monto Tuukka, Mustonen Leena, Mäkinen Miina, Määttänen Lauri, Määttänen Sini, Nevala Veera, Niemelä Aliisa, Niemi Eero, Nieminen Tiia, Nori Konsta, Nurmi Annika, Nybacka Maria, Nygård Amanda, Ojaniemi Saara, Paajanen Malla, Pakarinen Valtter, Paloposki Elina, Partanen Saija, Parviainen Anni, Paussu Henna, Pehkonen Sylvi, Pellikka Viivi, Pelto Juho, Peltola Enni-Maria, Peltonen Risto, Perkkalainen Taru, Piispanen Nea, Pohja Emilia, Prinkkilä Kaisa, Purkamo Joona, Pääkkönen Iiris.
R-Ö
Reponen Anniina, Riikonen Anniina, Ruokoranta Elisa, Saarinen Erika, Saarinen Jenni, Saario Juhani, Sade Ida, Saksala Roope, Salmi Teemu, Salminen Essi, Salminen Ira, Salonen Noora, Seppälä Ira, Sillankorva Atte, Sinisalo Katri, Somerpalo Kaisa ,Suonpää Arttu, Sätilä Tommi, Söyring Sara, Talja Pinja, Tamminen Eeli, Teittinen Topias, Toivonen Petra, Tulensalo Eveliina, Turunen Aare, Tzellu Vivi, Valkeajärvi Helmi, Varjopuro Saara, Vatanen Anton, Viitanen Liisa, Virtanen Otto, Virtanen Sonja, von Konow Peik, Vuollet Elissa, Vuorio Emilia, Vuoristo Karri, Vähätiitto Joona, Yletyinen Tytti, Ylitalo Nooa, Yrjölä Janina.

Lammin lukio

Aakkula Katriona, Ansamaa Oona, Conti Luna, Eerola Iida, Eerola Oona, Envall Henrik, Grönberg Sofia, Haltia Anssi, Huostila Tommi, Huovinen Konsta, Ikäheimo Julia, Immonen Timo, Jaakkola Hanna, Kaivola Katri, Kilpijärvi Suvi, Koskentausta Juho, Koskinen Juulia, Koskinen Nea, Koskinen Petra, Kulonen Veera, Kyöstilä Lassi, Kähkärö Heidi, Lassila Arttu, Lehtimäki Laura, Lemola Teemu, Lukkari Onni, Lundell Iida, Mutta Henri, Mynttinen Kiamilla, Mäkelä Mira, Näsi Miina, Palviainen Theo, Ranta Elisa, Reunanen Kalle, Riihilahti Anna, Rätte Raul, Saarinen Severi, Salojoki Riku, Taulu Maria, Toivonen Juuso, Vehma Sara, Veikkola Karoliina.

Lyseon lukio, Hämeenlinna

A-K
Andersson Nina, Anttila Netta, Arola Heli, Bayat-Heydari Maryam, Dahlgrén Anna, Eerola Santeri, Eloranta Nuppu, Harjunpää Ainomaria, Heikkilä Milja, Heikkilä Topi, Hiltunen Riina, Hirvenoja Tarusisko, Holopainen Niki, Honkala Henri, Huusko Panu, Hyvärinen Jesse, Hyönä Sanja, Hänninen Ira, Ilkka Aino, Jakobsson Stefan, Jelisejeff Nikita, Jokinen Meri, Junnikkala Janita, Jussila Julia, Kaitala Anniina, Kakko Otso, Kallio Heidi, Kalliokoski Kreeta-Maaria, Kankainen Ada, Karevaara Oskari, Keskinen Elias, Kiiltomäki Juho, Koiranen Nea, Koivuniemi Bettina, Koskelainen Samuel, Koskinen Satu, Kotilainen Kim, Kuivasaari Jonna, Kulmala Olli, Kuusinen Heidi, Kyläinpää Kosti, Kähkönen Ellen.
L-P
Laurén Eveliina, Lehti Saana, Lehtinen Alisa, Leinonen Vilppu, Lempinen Eemeli, Lindfors Kristo, Liukkonen Milla, Lounaskorpi Emma, Maijala Topi, Malmivaara Roosa-Maria, Matikainen Tuomas, Mehtonen Olavi, Merivirta Sara. Mielonen Paavo, Mollberg Sanni, Munne Ella, Mustonen Petra, Mäenpää Elsa-Maria, Mäenpää Venla, Mörsky Sara, Naapuri Juho, Nieminen Sami, Nieminen Venla, Nieminen Ville, Nordström Juho, Nuorteva Leevi, Nurminen Eeva, Nurminen Teo, Ollila Hilla, Orkola Ville, Paasimaa Sanna, Partinen Kyra, Patrakka Ida, Pekola Ville-Veikko, Peltonen Pyry, Perttunen Peppi, Pietilä Anna, Pursiainen Pinja, Pusa Ella, Pöytäkivi Juuso.
R-Ö
Rajaveräjä Sanni, Repo Vili, Reuna Jemina, Rokkanen Mira, Ruotsalainen Aino, Räntilä Karoliina, Rätte Kristen, Saarinen Noora, Saarinen Paavo, Saukkoriipi Marika, Sillman Sofia, Simola Julia, Simpura  Sini, Sirkkunen Linda, Steponavicius Edgaras, Suomi Soile, Syväntö Adi, Söyring Sami, Tanskanen Tari, Ternola Panu, Tillder Leena, Toikkanen Teresa, Tolvanen Roope, Torkkel Teemu, Tuominen  Hanna, Tupala Taika, Turunen Roosa, Törmänen Tanja, Uimonen Janika, Vahekoski Tomi, Vainio Roope, Valaja Kalle, Varho Teemu, Vesala Otto, Viherä Johannes, Vuorela Iina, Westerlund Sara, Yletyinen Kaapo, Öykkönen Oona.

Lyseon lukion aikuislinja, Hämeenlinna

Haaranen Matias, Huhtala Taavetti, Huikkonen Lauri, Ihalainen Sara, Kopra Tiia, Nordström Tatu, Rasehorn Iina, Toivanen Tiina.

Parolan lukio, Hattula

Antikainen Niina, Carelse Julia, Hautaniemi Jonna, Heikkilä Annele, Honkala Petrus, Hyyrynen Roosa, Jamisto Ville, Jokinen Aleksi, Jurvanen Ella, Kankaanniemi Jenni, Kauhanen Robin, Keränen Melissa, Kiviniemi Tuuli, Kopo Manu, Koskela Minttu, Koskimies Julia, Kärkäs Jarkko, Lehtoranta Jaan-Kristian, Lento Hanna, Lounaskorpi Tuulikki, Mantere Anni, Mettälä Jenni, Mäkinen Saku, Niemi Mira, Nieminen Suvi, Peltola Katja, Peltoniemi Jaakko, Pohjola Joonas, Purhonen Julia, Saksa Milla, Salokero Sanni, Suomaa Lauri, Suutari Henri, Tähtiaho Tanja, Uusi-Illikainen Mirja, Vanhanen Lassi, Vanhanen Roosa, Veijalainen Elli, Viljanen Timo, Vuorinen Ida, Vähätiitto Mette, Westerlund Inka, Wihersaari Otso

Janakkalan lukio, Tervakosken toimipiste

Alatalo Eemil, Huovinen Taru, Ilo Jenna, Kauhtio Camilla, Kaurio Sonja, Koivula Ilona, Komulainen Julia, Kummola Karla, Kyöstilä Sarianna, Lamberg Jussi, Lehtola Elias, Leppälä Pinja, Niemi Olli, Nuoritalo Emma, Ohra-aho Pessi, Peltola Emmi, Piirainen Annastina, Ponto Eerika, Siivonen Teemu, Sillasto Pietari, Taiponen Ville, Tukia Anttoni, Värn Vera.

Janakkalan lukio, Turengin toimipiste

Alakoski Heidi, Arkkila Joonas, Arkkila Teemu, Elovaara Juho, Heinonen Julia, Heinonen Simo, Hilden Kaisa, Huttunen Essi, Hyvärinen Eetu, Hyvärinen Niko, Hyvönen Jenna, Jaakonsaari Olli, Jokinen Anna, Järvinen Antti, Karppinen Jasmiina, Keskinen Niko, Koivisto Pauli, Kortesoja Santeri, Korvakangas Arttu, Koskinen Hilma, Kääriäinen Ville, Laitila Henna, Lehmuskanta Olli, Lämsä Jenni, Lönni Sauli, Lönni Siina, Mylly Joona, Niemelä Iiro, Ojanen Roni, Paappanen Susanna, Partanen Milla, Parts Karolina, Pasanen Mira, Pullinen Essi, Rajala Tuukka, Rantanen Aleksi, Salonen Mikko, Selin Jani, Siivola Riina, Sohlman Markus, Suni Janina, Taipale Satu, Tapaila Iisakki, Tuuliainen Jasmin, Vesamäki Hanna, Yli-Eerola Jonna, Ylitalo Maiju.

Riihimäen lukio

A-K
Aalto Linda, Arminen Kasimir, Bitter Hely, Ekman Jaakko, Enroth Anniina, Enroth Markus, Enäsuo Vesa, Falck Sara, Halmesmäki Aleksi, Hanninen Tiina, Heikkala Jutta, Heikkonen Katariina, Heikkonen Ville-Matti (kaksoistutkinto), Heino Sanni, Hirvonen Riikka, Hirvonen Roosa, Huotari Topias, Hutri Erika, Hyvönen Heli, Iivonen Ilari, Ikonen Aino, Isola Samu, Jalkanen Erika, Jokela Sara, Jokinen Markus, Juonela Frans, Kakko Sani, Kandzia Aada, Kauppi Karita, Kauppinen Emmi-Riina, Kauppinen Mikko, Kekkonen Saraella, Kemppainen Katri, Kesseli Mari, Kiiski Kristiina, Kivioja Saara, Klemola Henrietta, Koivisto Hanna, Korhonen Sara-Anna (kaksoistutkinto), Koskela Kasper, Kostiainen Simo, Koukku Niklas, Kujala Roope (kaksoistutkinto), Kurhila Antti, Kurvinen Aino, Laaksoneva Mariel.
L-P
Laukkanen Julia, Lehmus Sara, Lehtonen Monika, Levänen Roope, Liikanen Juho, Lindroos Susanna, Linnavirta Enni, Lohvansuu Marika, Lähdekorpi Sanni, Manninen Kalle, Metsälä Teemu, Mielikäinen Riina, Moilanen Panu, Mäenpää Monika, Niemelä Juuli, Niemi Tiina, Numento Mimosa, Numminen Eveliina, Nurminen Helmi, Näätänen Anni, Ojala Iina-Emilia, Ojanen Marianna, Ojanen Veera, Oksanen Miikka, Ollonen Isa-Lotta, Palmu Emilia, Paloheimo Ella, Paloluoto Lassi, Patronen Sanni-Mari, Pehkonen Janessa, Pennanen Erika, Perkiö Eveliina, Pitkänen Iina-Emilia, Pukki Alexander, Pulli Julia, Putkonen Milja.
R-Ö
Raninen Eliisa, Ranta Ville, Rantanen Riku, Rautavuori Tomas, Rautio Katja, Rihti Jere, Riikonen Tiia (kaksoistutkinto), Rinne Suvi, Rinnetie Petri, Ripatti Tinka, Ruhanen Salla, Ruokonen Roope, Räty Kiia, 
Räty Minna, Saarinen Mea, Salmi Kristoffer, Salo Nea, Samula Pinja, Sankari Juhani, Santos Patrik, Santos Remet, Saurus Anniina, Savolainen Johannes, Seppälä Jonna, Seppälä Susanna, Siila Kiia, Simolin Micke, Sinivuori Julia, Sintonen Mari, Sipronen Markus, Sutinen Roope, Tammi Niko, Tiainen Tuomas, Toivonen Ville, Träff Ester, Valo Annemari, Vesanto Jere, Vihavainen Oona, Viherä Loviisa, Virtanen Taru (kaksoistutkinto), Virtanen Tommy, Vitie Anette, Vitikka Taru, Vornanen Jasmin, Vähäkoski Petra, Väisänen Mari, Väisänen Tuomas, Väänänen Anni, Ylipekka Miikka, Ylä-Soininmäki Konsta, Österdahl Marie. 

Riihimäen aikuislukio

Arminen Teemu, Kangas Jaakko, Pelkonen Janne, Söderström Rasmus, Topio Emmi.

Hausjärven lukio

Ahola Paavo, Arola Juho, du Jardin Emilie, Himanen Sami, Jantunen Miska, Jokelainen Heidi, Kataja Joel, Korhonen Vinski, Laine Riikka, Laurila Oskari, Markkola Jenny, Nieminen Laura, Palmu Juho, Pennanen Krista, Salmi Jesse, Salmi Roosa, Salonen Justus, Vainola Sari, Väisänen Aleksi.

Lopen lukio

Bové Jesse, Huovinen Laura, Koivula Rosanna, Koivuluoma Kaisa, Kujansuu Kari, Laine Rosa, Lehto Niko, Liedes Mika, Luminiitty Erno, Mattila Annika, Mikkola Markus, Muhonen Pieti, Muikku Lauriina, Mäkelä Jonna, Mäkelä Miika, Nikander Iiro, Nummela Jutta, Nylund Thelma, Salonen Santeri, Salonen Teemu, Siikaluoma Olga, Yli-Karhula Topi.

Forssan yhteislyseo

A-K
Aaltonen Emilia, Aaltonen Julia, Arkkila Emilia, Aro Neea, Assadourian Sebastian, Behm Emma, Eerola Janette, Fabritius Niko, Grönlund Ritva, Haakana Janina, Haataja Heidi, Hakala Jasmin, Hanski      Inkeri, Heinonen Iita, Heinänen Mirella, Huittinen Nea, Hulshof Walter, Hyvärinen Juho, Jaakkola Venla, Jalli Eero, Jokinen Janne, Jormalainen Heidi, Järvelä Kalle, Kainulainen Leevi-Werneri, Kalliola Lauri, Kantelus Katariina, Kauppi Teemu, Kauppila Jenni, Keskitalo Taneli, Koivula Ukko-Kasperi, Koli Jaakko, Korpihete Julia, Korsi Julia, Koski Veerti, Kujala Topias, Kujamäki Aleksi, Kutila Alisa, Kuunila Milla-Josefiina, Kuusinen Henna.
L-P
Laine Teemu, Laitila Jani, Lamminpää Jenna, Lampila Tapio, Lardot Sofia, Lehto Henna-Maria, Lehtonen Roosa, Leinonen Valtteri, Leppimäki Sara-Anne, Lidauer Kristian, Lintusyrjä Sinnariia, Lukander Elli, Lukkala Roosa, Luoma Miska, Lähteenkorva Matti, Marjamäki Sandra, Mattila Joonas, Melander Etta, Merikanto Vilma, Mikkola Kalle, Mikkola Laura, Mäkelä Teo, Mäki Karoliina (kolmoistutkinto), Mäntylä Matleena, Niemi Vili-Petteri, Nikander Lilli, Nikkilä Saku, Nurminen Jasmin, Oksa Ellinoora, Paavilainen Oona, Palm Tommi, Parviainen Janina, Patamo Elina, Peipinen Mikko, Pärssinen Topi.
R-Ö
Railamo Pinja, Rajahalme Veera, Rajala Matti, Ranta Janika, Rantanen Aino, Rantanen Aleksi, Raunio Emilia, Reinikainen Reetta (kolmoistutkinto), Reko Tiina, Rikassaari Ella, Ripatti Jenni, Roine Camilla, Ruostejoki Pauliina, Rämö Ville-Veikko, Saari Verneri, Saira Mikko, Saloinen Maija (kolmoistutkinto), Salorinta Eena, Selin Melina, Seppälä Riikka, Seppänen Annemari, Sillanpää Aleksi, Simola Paavo, Simola Vili, Sipponen Noora, Sorri Risto, Stenholm Iida, Suomi Josefiina, Suominen Verna, Suonpää Santeri, Tapani Matti, Tapola Reija, Tasanen Viivi, Teräväinen Elisa, Toivonen Matias, Toivonen Tiina, Tulander Emma, Tuomola Susanna, Uusimäki Hanna, Vainio Sakari, Valkeala Ronja, Vassallo Ona, Vehmas Juuso, Veistola Venla, Viinikainen Sanni (kolmoistutkinto), Viljanen Antti, Vilkki Aino, Vinkki Miisa, Virkkunen Petriina, Virtanen Aurora, Vuorenpää Veera, Vuorinen Kaisa, Väinölä Johanna, Yli-Viikari Lauri.

Forssan yhteislyseo, Aikuisopetus

Ali-Hokka Atte (kaksoistutkinto), Jaakkola Mikko (kaksoistutkinto), Kauranen Maria, Koivuniemi Elisa, Koivuniemi Saara, Korhonen Miia (kaksoistutkinto), Kulmala Teemu, Lukander Arttu, Mäki Enna, Pärssinen Emilia, Tuomisto Lauri, Uotila Jose.

Pälkäneen lukio

Aho Janette, Andrejeff Taru, Eerola Marika, Markkanen Jimi, Mattila Hanna, Raitia Jenni, Rintamäki Riku, Siiro Kerttuli, Syrjä Erno, Teronen Jesse, Tyllinen Josefiina, Urkko Marianna.

Kangasalan lukio

Aapa Joonatan, Aho Varpu, Ahola Janni, Ala-Lahti Annele, Alanen Leevi, Arvonen Laura, Eirikkä Vilma, Eräpalo Anton, Heikkilä Ida, Heikkinen Anu, Heiskanen Marikki, Hellman Henna, Helminen Meri, Honkanen Sanna, Hukka Eetu, Hölli Tommi, Jaakkola Hartti, Jokinen Miikkael, Jäppi Paavo, Jonna Järvinen, Kaila Hilla, Kaján Emilia, Kallio Lassi, Kallio Laura, Kalliojärvi Kaarle, Kekki Carinetta, Kiviö Tuomas, Koivisto Ville, Konttila Katri, Koskinen Janina, Kouhia Ida, Kuusela Lassi, Lahtinen Nina, Laitinen Otto, Lampinen Heini, Leppälahti Peppi, Linna Benjamin, Lintinen Jemina, Lumppio Ida, Luoma Kaisa, Maijala Tomi, Mantere Nea, Mattila Johanna, Mettälä Aleksi, Mononen Tuomas, Myllymäki Miika, Mäkinen Elina, Mäkinen Sauli, Natukka Aleksi, Nieminen Pauliina, Nuutila Janita, Nystedt Suvi, Oksanen Susanna, Paavolainen Jasa, Paavolainen Sulo, Painilainen Juho, Peltola Alpo, Petäjämäki Sanni, Petäjäniemi Veera, Pärssinen Miika, Raikamo Jaakko, Rajala Veera, Rajamäki Netta, Rantaeskola Carita, Rantanen Miikka, Rintamäki Sami, Rodriguez Sofia, Saarenketo Nenna, Sainio Elena, Sainio Joni, Salo Susanna, Santalahti Onni, Sarin Sanni, Siitonen Tommi, Sirén Kaius, Sirén Sanni, Sumanen Aleksi, Säämäki Maisa, Tahvanainen Hanna, Tanskanen Ida, Tarri Vilma, Tervakangas Aino, Torkkel Johanna, Uusi-Marttila Aino, Vihtiälä Atte, Villenius Valtteri, Ylänen Helmi, Ylänen Katri.

Akaan lukio

Adam Muhammed, Ahvenjärvi Laura, Ahvenjärvi Oskari, al-Barkat Abdulla, Blommendahl Benjamin, Eskeli Erno, Eskeli Oona, Haapakoski Juuli, Haavisto Ossi, Hakala Satu, Heiskanen Aino, Heiskanen Venla, Helin Ville, Hellström Maria, Hokkanen Liinu, Jokinen Essi, Jouppi Antti, Jouppi Mikko, Juomoja Manta, Juuri Juuso, Järventausta Aleksi, Kanerva Pietu, Karisola Nelli, Kaskela Nanna, Kauppinen Elina, Koipio Erno, Koivu Karoliina, Koski Janna, Kulmala Jonne, Laitinen Annika, Lapinleimu Amanda, Lehtonen Niklas, Lindgren Teemu, Lunti Maria, Lähetkangas Jyry, Moilanen Elina, Mäkelä Ida, Mäkinen Amanda, Mäkinen Lassi, Nuora Anette, Ojanen Jenni, Ovaskainen Nea, Pajasmaa Juuso, Peltola Elias, Peltonen Hekma, Pusa Henri, Rajala Lasse, Rantanen Elias, Rantanen Ville, Ritari Emmi, Roos Aleksi, Ruohomaa Casimir, Salo Teresa, Salo Veera, Sarkola Mikaela, Seppälä Iina, Sillanpää Emilia, Sonninen Jesse, Teppo Jade, Turpeinen Benjami, Vankka Vesa, Vesa Paula, Vikman Venla, Virtanen Iina, Yrjölä Katri.

Akaan lukio, Aikuislinja

Härö Maria, Leponiemi Kasperi, Valkama Minja.

Tietotien lukio, Valkeakoski

A-N
Ajo Camilla, Arola Joona, Astikainen Ville-Veikko, Brand Vilma, Eerola Emmi, Eklund Jimi, Fredrikson Anna, Fuss Pauliina, Hakala Olli-Pekka, Haukkovaara Petro, Heikkilä Hanna, Heikkinen Tomi, Helander Sanni, Honkamäki Aino, Huuskonen Petteri, Hyökyvaara Jenni, Hård Alex, Häihälä Eero, Hämäläinen Aleksanteri, Ikäheimonen Siiri, Inkinen Anniina, Istolainen  Eveliina, Joensuu Jutta, Jussila Matti, Karppila Hannes, Kiuru Julia, Kiuru Kris-Emil, Kiuru Salla, Klemola Elias, Klemola Julius, Kokkala Marikaisa, Koljander Mila, Kolu Ella, Korpilaakso Markus, Kortelainen Olli, Koskinen Jonna, Koskinen Kami, Kotimäki Julia, Kuismanen Tatu, Kukkola Susanna, Kulmala Veikka, Kumpulainen Iiro, Kuttila Jasmin, Kärki Juulia, Kääriäinen Kaisla, Laiho Lauri, Laine Oskari, Latosaari Sanni, Laurila Anna, Lehtelä Susanna, Lehtinen Laura, Lehtonen Riina, Linnalampi Laura, Lundberg Rinja, Lylynoja Roosa, Lähteenmäki Mikko, Mai Thien, Malanin Anni, Matilainen Matias, Mikkola Samuli, Moilanen Hannu, Moilanen Henrik, Myllymäki Valtteri, Nykänen Henna.
O-V
Oksa Tuomas, Oksanen Aki, Ontronen Kirsi, Ovaskainen  Osma, Pajunen Samuli, Parikka Jenni, Pelkonen Netta, Penttinen Antti, Penttinen Kerttu, Piirainen Inka, Pinomäki Bettina, Poutanen Samuli, Raivio Susanna, Rantaniemi Antton, Riskumäki Ilona, Ristola Ville, Rousku Jonna-Mari, Rönkkö Aaron, Salonen Anniina, Salonen Markus, Santamäki Minttu, Saukko Mikael, Semi Aliisa, Setälä Veera, Silventoinen Axel, Syrjä Sanni, Syväoja Samu, Taiminen Iina-Lotta, Taiminen Pinja, Tallinen Juho, Tapiola Lauri, Tenhunen Anssi, Thomasson Janica, Tiensuu Akseli, Valkama Eero, Vehmasaho Carla, Vesterinen Sara, Veuro Sanna, Viitanen Mari, Viljakka Jenni, Virtanen Lauri, Virtanen Maisa, Virtanen Salla, Visala Teemu, Vuorenoja Severi, Vuorio Valtteri.

Tietotien aikuislukio, Valkeakoski

Alstola Miika, Blom Maria, Jokela Tiina, Lyytikäinen Tea, Solanti Susanna, Hietaniemi Kaisa, Vähätalo Anni.