Kanta-Häme

Tässä ovat kevään 2019 ylioppilaat

Kuva: Anja Filppula = AF
Kuva: Anja Filppula = AF

Tämän kevään ylioppilaskirjoitusten tulokset saapuivat kouluille keskiviikkona.

Hämeen Sanomat julkaisee Kanta-Hämeen lukioista ylioppilaaksi kirjoittaneiden nimiä. Julkaisemamme nimitiedot perustuvat koulujen meille välittämiin tietoihin.

Listalla ei ole niiden uusien ylioppilaiden nimiä, jotka ovat kieltäneet tietojensa julkistamisen.

 

Lue lisää aiheesta torstain Hämeen Sanomista!

 

 

Kaurialan lukio, Hämeenlinna

A-K

Aaltola Kiia, Ahvonen Tuomas, Anttila Anselmi, Anttonen Kalle, Arvola Jarno, Autio Katariina, Backlund Lidia, Blomqvist Sofia, Eerola Ville, Eloranta Jonna, Erman Sofia, Grönqvist Ida, Hakala Helmi, Hansen Tobias, Hautala Emilia, Heinonen Laura, Helander Jimi, Helander Veera, Helistö Oona, Hietanen Vertti, Hiittu Karoliina, Hirva Petteri, Hoisko Anna, Hurme Toni, Jaakkola Sonja, Jalkanen Salla, Jokinen Lauri, Julkunen Eveliina, Juntunen Joonas, Jussila Sanni, Jämsen Eemeli, Kallio Johannes, Kanerva Jaakko, Kankaanpää Meeri, Kankkunen Essi, Karsikas Neea, Kellomäki Armin, Kiikkala Vilma, Kiuru Mikko, Kock Neea, Kokkonen Sonja, Kolehmainen Katariina, Konttila Jooseppi, Koponen Emma, Koponen Matias, Kortemaa Jarkko, Koskinen Heta, Kosonen Enni, Kostiainen Maria, Krokberg Eetu, Kuvaja Sanni, Kääpä Pilke.

L-P

Laaksonen Alina, Laaksonen Elina, Laaksonen Inka-Sofia, Lahdenperä Alina, Laine Pyry, Laine Susanna, Laitila Rilla, Laitila Venla, Laitila Vilma, Laitinen Iida, Latva Meeri, Laurell Suvi, Lehtinen Antti, Lehtinen Meiju, Leppälä Eevert, Lihavainen Aliisa, Loikainen Eevi, Loukojärvi Matias, Lumijärvi Hilja, Lundahl Mira, Lähdekorpi Laura, Makkula Jenna, Mattila Mikael, Merjavuo Henna, Miettinen Iida, Mikkola Tomi, Munyandamutsa Victor, Myllykangas Senni, Mäenpää Siiri, Mäkelä Aada, Niemi Manu, Niinikoski Nikolas, Niininen Jenni, Niskanen Jutta, Niskanen Roosa, Niskanen Veera, Nummela Jenna, Ojala Joonas, Ojala Peppi, Pakarinen Noora, Palmanto Konsta, Pirttioja Sami.

R-Y

Rantanen Mira, Reponen Saara, Riikonen Hilla, Ripatti Vilma, Rouhiainen Salla, Saari Eevi, Saari Nelli, Saarinen Salla, Salo Jere, Salo Meri-Tuuli, Seppälä Heta, Seyar Sodabah, Silvennoinen Saara, Sipilä Sonja, Soittila Kalle, Sola Sara, Syväntö Tomi, Särestö Inka, Talvikunnas Aleksi, Tamminen Leo, Teppo Lotta, Toivainen Saara, Toiviainen Runo, Toivonen Maiju, Tuomi Taru, Tuominen Emma, Turunen Ida-Maria, Valkama Anna, Valtanen Pinja, Vanamo Olivia, Veikkola Liina, Viitanen Katariina, Virolainen Salli, Virtanen Pyry, Vuorio Valtteri, Waljakka Tuuli, Weeraratne Pepita, Ylkänen Emma.

 

 

Lammin lukio, Hämeenlinna

Anttila Jesse, Arola Oskari, Brofeldt Ada, Eloranta Eemeli, Haltia Saara, Helén Nette, Huostila Hanna, Huovinen Veikka, Joutsjoki Riina, Kankaanmäki Elli, Kauppinen Julia, Kettunen Siiri, Kiljunen Ville, Koivu Kosti, Koskinen Roni, Koskue Teemu, Laine Kalle, Lehti Luukas, Lehtinen Mikael, Mäkelä Siiri, Mäkinen Vilho, Nikkinen Niko, Norrbacka Sini-Tuulia, Oksanen Saana, Riihimäki Matti, Saarman Jussi, Savolainen Katariina, Seppälä Mia, Sällinen Miro, Toukovalkama Tapio, Tuominen Anni, Vall Katariina, Veikkola Josefiina, Vähäsöyrinki Veikko.

 

 

Lyseon lukio, Hämeenlinna

A-K

Aho Lotta, Aho Pihla, Argillander Salla, Autio Thomas, Byleeva Anastasia, Freund Aleksi, Hallami Jenna, Heikkilä Anni, Helenius Eveliina, Hietala Hedda, Hiltunen Saara, Hiltunen Santeri, Huhtamäki Anni, Härmä Bella, Jaakkola Emilia, Jokinen Aino, Jussila Rene, Kaarna Santeri, Kalliomäki Esteri, Kanerva Fanni, Kankainen Emma, Kankkunen Niklas, Kannisto Luukas, Karirinne Ville, Kaukokari Aarni, Khezri Ävin, Knaapi Henri, Koivu Voitto, Korpela Josefiina, Korpela Santeri, Kortesoja Miikka, Kuivasaari Patrik, Kukkonen Mikko, Kulmala Lauri.

L-P

Laari Katariina, Lahtinen Ahti, Latvala Vera, Lehtinen Tomi, Lehto Jenni, Lehtonen Iida, Lindroos Annastiina, Lindström Miisa, Lyömilä Jere, Lähdekorpi Eerika, Maansaari Olli, Mahlio Vilma, Mantere Niko, Mokuma Prince, Mutkala Jimi, Mäkelä Moona, Nieminen Jenna, Nieminen Sanni, Nikkilä Lassi, Nokelainen Jami, Nordlund Niklas, Nummenpää Iina, Olkinuora Lauri, Orava Sara, Orkola Juuso, Ovaskainen Tommi, Paajanen Saraliina, Palo Elias, Pehkonen Ilari, Pekola Salla-Maria, Pellikka Leevi, Pelto Pauliina, Pelto Sanni, Peltola Aukusti, Perälä Tomi, Pietilä Emma, Pihlajamäki Linnea, Pohja Samuli, Poutiainen Anni.

R-W

Ranjan Venugoban, Riihiaho Meeri, Rohamo Roni, Ronkainen Inka, Rontu Anniina, Saarinen Anniina, Saarinen Kusti, Saarinen Ville, Selin Wilhelmiina, Seppälä Aleksi, Siiro Ilmari, Sirén Ilona, Sundell Sami, Tikkanen Eemeli, Toivio Emma, Tuominen Juho, Uotila Aurora, Urpinen Jani, Vahekoski Ville-Matias, Vainikainen Henna, Vallenius Aleksi, Vieru Topias, Virkkunen Miika, Virola Susanna, Virta Kasper, Virtanen Mikael, Virtanen Teemu, Vuorio Ester, Väänänen Noora, Weeraratne Ida, Wilén Helmi-Kaisla.

 

 

Lyseon lukion aikuislinja, Hämeenlinna

Hyvönen Kristiina, Nappari Salla, Nylander Julia, Ojala Salla, Roisko Vilena, Sjöblom Jenni, Tapaninen Nea.

 

 

Lyseon lukion aikuislinja, kaksoistutkinto, Hämeenlinna

Kauhanen Viivi, Kettunen Elmiira, Kivelö Sani, Koivula Iris, Kuusijärvi Kiia, Lampila Iida, Leino Tino, Niittynen Laura, Nurminen Inka-Emilia, Pulli Aino, Pönni Julia, Rimpilä Oiva, Rönkkö Tommi, Salonen Lea, Suomies Suvi, Tamminen Emilia, Toivonen Venla, Tossavainen Iida, Virtanen Oona.

 

Parolan lukio, Hattula

Ali-Rekola Ville, Aitola Aino, Alén Kaisa, Carelse Jasper, Heikkilä Perttu, Heikkilä Sanni, Heino Jenna, Hiekkanen Jemina, Himanen Alina, Ikäheimonen Katariina, Jyrkiäinen Suvi, Järvelä Anna, Järvinen Rosa, Kaukonen Annastiina, Kaukonen Sara, Kerkkonen Milla, Keski-Rauska Veikko, Keskitalo Karoliina, Kiuru Enni, Kivikoski Juho, Kivistö Pihla-Mari, Koivisto Ella, Korhonen Herkko, Korkatti Jens, Kouhia Aleksi, Kämäri Veeti, Leinonen Joakim, Lemmetyinen Lassi, Lento Veikka, Mattila Moona, Mustiala Iida, Mäkelä Konsta, Mäkinen Minna, Palo Lotta, Pelkonen Sara, Pirhonen Iina, Päärni Anna, Rilla Taru, Räisänen Matti, Salminen Petra, Salminen Severi, Santala Kristiina, Santama Venla, Saviniemi Jere, Simola Laura, Suomaa Aune, Tast Julius, Vekka Olivia, Westerlund Weera, Vihelä Lauri, Wihersaari Orvokki, Visala Eveliina, Vorobjev Olga, Vähätalo Elias, Vähätiitto Miisa, Väyrynen Enni.

 

 

Janakkalan Lukio, Turengin toimipiste

Aaltonen Eero, Aaltonen Jere, Ahonen Eevastiina, Airaksinen Justus, Eriksson Niko, Forss Miro, Hakamäki Saku, Hakulinen Senni, Hannelin Felix, Havu Ilona, Heinämäki Henna, Hilakari Atte, Immonen Kiia, Järvinen Ronja, Karppinen Salomo, Katajamaa Jeremias, Kopra Anna, Lahti Linda, Lahtinen Veera, Laitinen Aleksanteri, Lämsä Riia, Meriläinen Eetu, Muhonen Otto, Mure Juho, Pelkonen Nea, Pohjonen Jenna, Ponkkonen Sanni, Pruuki Lauri, Puusaari Vilma, Päivärinta Kerttu, Ranki Hanna, Rantala Jenni, Saarinen Aleksi, Salmi Saara, Salonen Henry, Selin Ronja, Siivola Anne, Tapola Timi, Tauru Eve, Tiitta Tommi, Träff Aatu, Tunturi Susan, Tuominen Jenna, Tuuliainen Jenniina, Virjo Luca, Virtanen Kaisa, Virtanen Saija, Vuorio Ari, Ylöstalo Elli.

 

Janakkalan lukio, Tervakosken toimipiste

Astikainen Tia, Heinonen Emilia, Ihalainen Elias, Jaakonsaari Jesse, Kangas Aliisa, Koivula Ville, Komulainen Joonas, Konttinen Jenica, Mandara Daniel, Niemi Veera, Nokkala Nea, Nuoritalo Juho, Pitkänen Eetu, Pyysing Mari, Suikkari Sarita, Taiponen Roosa, Tukia Janita, Valima Elias, Varjonen Emma, Virolainen Helmi.

 

 

Forssan yhteislyseo

A-K

Aaltonen Jessi, Aaltonen Marjo, Aaltonen Oona, Ahlgren Julius, Ahlqvist Sonja, Ahonen Vilma, Airamaa Jere, Ampuja Onni, Arkkila Ella, Haapala Viola, Heikkilä Matias, Heikkonen Erika, Heinonen Santeri, Hemming Milla, Henttinen Ada, Hietala Valtteri, Hiisilä Cecilia, Hintsanen Elma, Ihamäki Sasha, Jokinen Amanda, Jokinen Elsa, Juvonen Miko, Järvi Ida, Järvinen Sanni, Kaikko Anna (kaksoistutkinto), Kaleva Marja, Kallio Siri, Kalliomäki Nestori, Kanerva Nea, Kangur Mairit, Kemlin Aino (kolmoistutkinto), Kemppi Juulia, Khondoker Tanzila, Kilpi Oona, Kivi Fanny, Konttila Miika, Koski Jaakko, Koskinen Sandy, Kumpulainen Siiri, Kurikka Vilma, Kurka Krista, Kuru Elisa, Kuusinen Niina, Kytölä Niko, Käkelä Janni.

L-P

Laitila Jere, Laitinen Vilma, Lampila Eliina (kaksoistutkinto), Lehmusketo Nea, Lehtonen Iida, Leino Oskari, Leino Toni, Lepistö Lisa, Lidauer Saara, Lindholm Janita, Lindström Kiia (kaksoistutkinto), Lintula Iiro, Lintusyrjä Melinda, Lukkala Sofia, Marjamäki Antti, Mathlin Santeri, Mattila Essi-Matilda, Moberg Sanni, Mustajärvi Elisa, Mustajärvi Patrick, Mäki Elli, Mäki-Tulokas Ilona, Nieminen Eetu, Nieminen Emilia, Nuutinen Katri, Oras Jasmin, Paakkonen Oskari, Pöllänen Josefiina.

R-Ä

Reunanen Annika, Reunanen Inka, Reunanen Vilma, Rikassaari Arttu, Rintamäki Emilia, Rokka Matias, Rokkanen Mikael, Ruotanen Vilma, Ruottinen Jenni, Ryhtä Lauri, Rämö Joona, Salmela Minna, Salokoski Maija, Salonen Santeri, Sarkula Miisa, Seppänen Tiianoora, Siikonen Mikael, Sillanpää Saara, Sundholm Sara, Sundholm Sini, Syväjärvi Sanni, Tran Ngoc-Thien-Y, Tulirinta Noel-Nicolas, Tuominen Toni, Tuomola Iida, Tuomola Topias, Tuusa Niklas, Töttölä Veera, Uutela Emilia (kaksoistutkinto), Valta Iida, Vesanto Valtteri, Viitanen Sade, Viljanen Minttu, Willman Sanni, Virkki Tiia, Vuorenpää Moonika, Vuorinen Kasper, Äijälä Eemeli.

 

 

Forssan yhteislyseo, aikuisopetus

Koivuniemi Samuel, Pietarinen Pinja, Rauramaa Pauliina Johanna Lahja.

 

 

Riihimäen lukio

A-K

Aaltonen Henna, Aaltonen Pipsa, Ahtinen Kimi, Alén Marianne, Ankkuri Matias, Anttila Roosa, Ekman Leena, Elo Onni, Falck Susanne, Gisselberg Antonia, Grönroos Anna, Haapala Atte, Haavisto Niko, Hapulahti Henni, Hautamäki Nico, Hautapelto Nikke, Heikkilä Kasper, Helstelä Otso, Hirvelä Jaakko, Hirvonen Jeremias, Hokkanen Sauli, Huttunen Anni, Hynninen Jasmin, Hyökki Timo, Ilmoniemi Assi, Jokinen Olivia, Julkunen Iina, Juurinen Niko, Järvinen Anni, Järvinen Venla, Kaakinen Joel, Kartano Vilma, Kaukoranta Saara, Kemppainen Neea, Kilpeläinen Pauli, Kivipato Elmeri, Kivistö Mikko, Koivisto Liina, Kokkonen Sue, Korhonen Juho, Korkiakoski Tomi, Koskela Juuso, Koskinen Otto, Koskinen Petra, Kuparinen Emma, Kuutti Julia, Kytöläinen Veeti.

L-P

Laine Tomi, Laine Venla, Lampén Aapo, Leino Eerika, Lejon Juha, Lindfors Sampsa, Lindholm Rony, Linnavirta Ville, Lähdesmäki Rita, Malkamäki Sofia, Manninen Joona, Mattila Eeva-Maria, Miettunen Onerva, Murto Vilma, Mykrä Venla, Myöhänen Netta, Mäenpää Olivia, Natunen Johannes, Nguyen Dana, Nguyen Danh, Nieminen Veikko, Nousiainen Anselmi, Nummenpää Roosa, Nurmi Anni, Nuutinen Helmi, Näränen Akseli, Ojanen Eero, Okkolin Tuuliina, Olander Aino, Olkkonen Emelie, Paajanen Leino, Paananen Iiro, Paananen Valtteri, Paavola Annika, Pakarinen Sara, Pekkarinen Pinja, Pennanen Jemina, Pitkämäki Jatso, Pohjala Suvi, Pulli Vili-Matti, Pullinen Jasper.

R-Ö

Rahkonen Tommi, Ranta Anni, Rantanen Anni, Rautiainen Tiia, Saarinen Ilona, Salmela Valtteri, Salminen Kaisa-Mari, Salo Julia, Salonen Ville, Sammatti Riina, Sandberg Lotta, Santanen Miikka, Seppälä Jonne, Seppänen Janette, Silfver Sofia, Sillanpää Topias, Sinivuori Nita, Sinkkonen Aku, Stenholm Saara, Särkkä Ville, Tahvanainen Anna, Talja Jenni, Teivaala Ville, Tregubchenko Ivan, Tuomaala Susanna, Tuomi Tiia, Tuononen Touko, Vainio Inka, Vaittinen Sari, Vaittinen Senna, Vepsä Waltteri, Viljanen Henrik, Vilppo Oona, Vitikka Siina, Vuoltee Monika, Vähäkoski Inka, Väänänen Viivi, Wai Lwin Moe Daniel, Åberg Linnea, Östring Ida.

 

 

Riihimäen aikuislukio, kaksoistutkinto

Haverinen Henrik, Laimio Onni, Mansouri Ramin, Perälä Jari, Tikka Sonja, Tomminen Juhana, Virtanen Pihla.

 

 

Hausjärven lukio

Ahlgren Henna, Ahola Outi, Härkänen Jimi, Karlsson Sara-Aurora, Kurkela Aleksanteri, Leino Axeline, Loppi Tuomas, Martin Jaakko, Mäkinen Roosa, Niemelä Erica, Näveri Janette, Pesonen Mimmi, Piipponen Amanda, Rauhamaa Topias, Suni Aino, Teppinen Viivi, Vihtonen Valtteri.

 

 

Lopen lukio

Albayrak Elinora, Eerola Emmi, Fallström Klaus, Guttormsdóttir Elena, Hatakka Venla, Hautala Leontius, Hellsten Sanni, Hirvenoja Tatuveikko, Hopearuoho Jussi, Ivén Christian, Kenttämies Anton, Kortström Lisbeth, Koskinen Alina, Lahtinen Tommi, Lampola Mika, Muhonen Visa, Nieminen Totti, Niinikoski Niko, Pitkä Oona, Saraneva Tuomas, Toivonen Jonna, Vuolahti Tuulia, Weckman Väinö.

 

 

Valkeakosken Tietotien lukio

A-K

Ahola Atte, Anttila Atte, Backman Riku, Dahlberg Kaj-Erik, Davidila Henrik, Eklund Julia, Engström Jaakko, Fuss Erika, Hakala Tuuli, Hallman Valo, Harkki Meeri, Hemminki Alma, Hilliaho Neea, Jokela Miira, Jokelainen Eerika, Jokinen Atte, Jokio Tommi, Järvenpää Jutta (kaksoistutkinto), Järvinen Jasmiina, Järvinen Juuso (kaksoistutkinto), Järvinen Silja, Järviniemi Olli, Kalliainen Rosa, Kallio Katja, Kallio Kea, Kallio Nea, Kangasniemi Niko, Kartela Linda, Katajisto Jesse (kaksoistutkinto), Kaukonen Tiina, Konttinen Akseli, Kosonen Emma, Kukkonen Oskari, Kukkoniemi Kristiina, Könnilä Henri.

L-P

Laarko Joona, Lahti Joonas (kaksoistutkinto), Lahtinen Amanda, Lahtinen Jonne, Lehtinen Elias, Lillbacka Aura (kaksoistutkinto), Lundan Miska, Lähde Liisa, Lötjönen Johannes, Metsäpelto Emilia, Mäkinen Ida, Nakola Jiri, Nevalainen Manu, Niskanen Aleksi, Nurminen Sini, Ojanen Jaakko, Partanen Valtteri, Peiponen Niko, Peltola Matti, Pernu Kimi, Petäjistö Heini, Peuraniemi Teemu, Pietilä Tuomas, Pohjolainen Aleksi (kaksoistutkinto), Polus Artturi, Pulla Heidi, Pynnönen Niklas, Pöri Ristomatti, Pöytäkivi Kasperi.

R-Y

Rantanen Jasmine, Roppo Ilona (kaksoistutkinto), Räsänen Saana, Saahko Laura, Saarinen Maarit, Sappinen Leo (kaksoistutkinto), Seppälä Anttipekka (kaksoistutkinto), Seppänen Satu, Shakespeare Nerissa, Sirén Emilia, Sormunen Akseli (kaksoistutkinto), Sova Vihtori, Takak Hasan, Takala Jaakko, Tallqvist Iida, Tamminen Saara, Teräväinen Jare, Toivonen Tino, Tuominen Janna, Viitanen Vilja, Viljanen Lauri, Vilkki Teemu, Virtanen Pinja, Virtanen Sara, Ylinen Jaakko, Ylömäki Camilla.

 

 

Valkeakosken Tietotien aikuislukio

Havunen Jani, Lahtinen-Mäkelä Sanna, Niemi Irene.

 

 

Pälkäneen lukio

Haakana Ella, Hiltunen Miisa, Hintikka Antti, Hirmukallio Heidi, Karhu Joona, Pitkämäki Anna, Pääkkölä Jani, Rantanen Hanna, Rantanen Tyyne, Sand Waldemar, Sorvisto Krister, Suvanto Julius, Syväpää Kerttu, Taipale Roope, Tanhuanpää Karita, Ukkonen Sara, Uotila Anna, Viitanen Evita, Ylinen Johannes.

 

 

Kangasalan lukio

A-M

Aaltojärvi Oona, Aaltonen Markus, Ahlqvist Lauri, Ahoniemi Eemeli, Ahteneva Aino, Ahvenniemi Riku, Ekman Rosa, Haapala Taija, Hakamäki Liina-Lotta, Heman Veera, Hietanen Milja, Hiltunen Elias, Hintikka Minna, Hokkanen Nelli, Honkaniemi Lukas, Hovi Ilari, Hämäläinen Nuutti, Ilomäki Jasmiina, Jaakkola Hille, Jaakkola Tuomas, Jokela Julia, Jokinen Lassi, Jurvanen Aleksi, Jämiä Mariia, Jäppi Milja, Järvinen Onni, Kahiluoto Tuure, Kalliovalkama Roosa, Kalliovalkama Siiri, Kangasoja Noora, Karhumaa Olli, Karvinen Jenni, Kauhanen Kalle, Kauranta Emma, Kihlström Aada, Klapuri Niilo, Knuuttila Jonna, Koivuniemi Clarissa, Kokkonen Panu, Kontio Kimmo, Kopra Salla, Kosonen Reetta, Kostamo Sanni, Kukkonen Kosmo, Kulo Anniina, Kykkänen Elli, Kyllönen Elias, Kyrölä Oskari, Kärki Tuomo, Lahdelma Juho, Lappalainen Lauri, Metsä-Simola Tomas, Miettinen Kiia, Myllö Johannes, Mäenpää Elmeri, Mäkelä Aino, Mäkelä Atte.

N-W

Niinimäki Leevi, Normala Inari, Nurmi Siiri, Nyberg Jesse, Ojanen Tuomas, Olin Juho, Paavola Juhana, Pajula Wilhelmiina, Palonen Aino, Palotie Taavi, Papinsaari Arthur, Paulamäki Heikki, Penttilä Heini, Piitulainen Sanni, Pitkäranta Essi, Pulkkinen Joel, Pääsky Arttu, Raivio Samuli, Rantanen Lotta, Reponen Ria, Ronkainen Anni, Rydman Otto, Ryhänen Iiris, Räisänen Aleksi, Saarela Jarkko, Saarenpää Leevi, Salmentausta Kiia, Salminen Fiia, Salminen Oskari, Salminen Valtteri, Salo Juho, Salonen Veera, Sarvi Janne, Seppi Riikka, Setälä Alice, Sipola Isa, Soikkeli Janne, Suokko Linnea, Säämäki Matias, Taimi Aleksi, Tauru Aapo, Tornikoski Taru, Tuomainen Mona, Tuominen Jaakko, Tuominen Pipsa, Uusitalo Iida, Viitala Lassi, Villgren Henriikka, Vähätörmä Eevert, Woivalin Julia, Wäre Heidi.

 

 

Akaan lukio

Adam Rabia, Ahlman Jenny, Alatalo Anton, Anttila Lea, Haapakoski Laura, Hartikainen Milja, Heikkinen Ida, Herranen Roni, Häihälä Matti, Jouppi Petri, Järventausta Jennifer, Järvinen Perttu, Kallio Tomi, Karhu Emmi, Karppi Eveliina, Kauranen Valtteri, Kivistö-Rahnasto Akseli, Koivumäki Ida, Latvanen Helmiina, Lehtiö Ella, Lehtonen Jenni, Lepistö Mette, Lindgren Jere, Lundán Nea, Malinen Joonas, Mattila Mette, Molin Inka, Mustikka Juho, Paakkonen Essi, Paananen Pyry, Pakkala Julia, Parkkinen Venla, Peltola Isak, Pigg Henna, Pirttijoki Elina, Puhakka Matilda, Rantanen Lauri, Rokkanen Siiri, Rokkanen Tiuku, Roponen Kaisa, Salkunen Joona, Sandholm Sanni, Siltala Miia, Sonninen Ronja, Tallqvist Tanja, Toivettula Nea, Torniainen Nella, Tuunainen Aleksi, Uolamo Joni, Uusitupa Lilja, Viertola Hilja, Viidanoja Ella, Ylinen Veikko.