mediamyynti yhteystiedot2

An­na mei­dän ideoi­da yri­tyk­sel­le­si par­haat mainos­rat­kai­sut

Hämeen Sanomat ja Hämeenlinnan Kaupunkiuutiset

Esa Kukkonen
040 868 2566
esa.kukkonen@hameensanomat.fi

Päivi Merisaari
040 868 2578
paivi.merisaari@hameensanomat.fi

Ulla Salmi
040 868 2573
ulla.salmi@hameensanomat.fi

Sari Vänttinen
040 868 2575
sari.vanttinen@hameensanomat.fi

Anna-Leena Allenius
040 868 2361
anna-leena.allenius@hameensanomat.fi

Petri Harjula
040 868 2356
petri.harjula@hameensanomat.fi

Santtu Pekarila
Myyntipäällikkö
040451 2512
santtu.pekarila@hameensanomat.fi

Mika Sutinen
Myyntijohtaja
040 868 2350
mika.sutinen@hameensanomat.fi

Forssan Lehti ja Seutu-Sanomat

Minna Aaltonen
050 342 6610
minna.aaltonen@forssanlehti.fi

Heini Lauren
040 528 2269
heini.lauren@forssanlehti.fi

Jaana Kiviaho-Timperi
050 362 3132
jaana.kiviaho-timperi@seutusanomat.fi

Mirka Willman
040 457 8021
mirka.willman@forssanlehti.fi

Heli Hieperi
Markkinointipäällikkö
050 313 8999
heli.hieperi@forssanlehti.fi

Myyntipalvelu

Riitta Knuuttila
040 868 2359
riitta.knuuttila@hameensanomat.fi

Kirsi Qvist
040 868 2354
kirsi.qvist@hameensanomat.fi